Domki letniskowe

Jeśli marzy Ci się niewielka nieruchomość nad ulubionym jeziorem, w nadmorskiej miejscowości lub w górach, gdzie będziesz odpoczywać każdego lata, to doskonale się składa. Dla naszych klientów wykonujemy drewniane domki letniskowe parterowe lub piętrowe. Szeroki wybór projektów oraz dopasowanie realizacji do potrzeb klientów sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla swojej rodziny.

Wszystkie z nich wykonujemy z ekologicznych materiałów, a dzięki odpowiedniej izolacji termicznej oraz właściwie dopasowanej formie ogrzewania doskonale sprawdzą się również jako obiekty całoroczne. Budowa domków letniskowych jest bardzo szybka i trwa od 2 do 3 miesięcy. Cały projekt w pełni dopasowujemy do Twoich potrzeb. Tylko od Ciebie zależy ile będzie miał pokoi, a także czy wyposażony zostanie w taras lub balkon.

Różnorodność projektów sprawia, że każdy obiekt wykonany przez naszą firmę z Rzeszowa jest jedyny w swoim rodzaju. Natomiast przemyślane wnętrze może być bardzo funkcjonalne mimo niewielkiego rozmiaru. Zagospodaruj swoją działkę razem z nami!